Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» 104

Фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього»

ФОНД ІГОРЯ ЯНКОВСЬКОГО ТВОРЧО ПРИВІТАВ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ІЗ ДНЕМ ПЕРЕМОГИ
dsc_0615

11 травня 2013 року, з нагоди святкування 68-річниці Дня Великої Перемоги, Всеукраїнський благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» привітав ветеранів Великої Вітчизняної війни святковим стилізованим авторським концертом за участю «співучого льотчика», народного артиста України Володимира Талашка та Ірини Сказіної.

На початку музикально-поетичної частини, прозвучали привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни від організаторів свята — Всеукраїнського благодійного фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», від Президента фонду, Юрія Мироненка.

Вітаючи численних гостей заходу, Юрій Миколайович зачитав звернення Голови Наглядової Ради ВБФ «Ініціатива заради майбутнього», Ігоря Янковського: «В цей визначний день, коли весь світ святкує Велику Перемогу, для мене велика честь вітати вас! Майже 70 років тому жорстока війна забрала життя мільйонів, безжалісно зруйнувала міста та скалічила мільярди людських доль. І немає у світі жодної людини, котра б в цей день не схилила голову в пам’ять про загиблих воїнів та мирних жителів. Шановні ветерани, ваша сила волі вчать нас сміливо долати перешкоди й не боятися проблем. Ми схиляємося перед вашою мудрістю та життєлюбством. Я щиро поділяю вашу віру в майбутнє України, її сильного та вольового народу, котрий гордо здобув Велику Перемогу та доніс її у свої сім’ї , відродив нашу могутню країну. Саме завдяки вам сьогодні ми живемо в новій незалежній Україні, будуємо життєві плани та виховуємо дітей. Для нас — ви справжній символ мужності, відваги та відданості своїй державі. Я щиро пишаюся вами й дивлюся з упевненістю в майбутнє!»

У промові до гостей, Тетяна Арсеніївна Скирда, завідуюча Філією Київського національного музею російського мистецтва «Дитяча картинна галерея» («Шоколадний будинок»), подякувала організаторам заходу — Всеукраїнському благодійному фонду Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» та привітала присутніх ветеранів, які мужньо вибороли перемогу й хоробро вистояли тяжкі роки війни.

Гостинна «Біла зала» легендарного «Шоколадного будинку» зібрала в цей день в своїх оновлених стінах гостей від Київської міської організації ветеранів України, районних організацій ветеранів Києва, представників Київського міського палацу ветеранів, представників Будинку ветеранів сцени ім. Н. Ужвій, подарувавши не лише травневу мистецьку зустріч сучасності із спогадами минулого, але й чудову нагоду творчого спілкування фронтовим товаришам.

Впродовж святкової зустрічі для гостей звучали легендарні пісні військових років у виконанні народного артиста України Володимира Талашко та заслуженої артистки України Ірини Сказіної. Під мелодії знаменитих «Землянки», «Катюші», «Смуглянки» та військових романсів, майоріли на екранах кадри з фільму «В бій ідуть одні старики», натхненні та схвильовані ветерани піднімались на сцену аби зачитати власні вірші, заспівати пісню. Нажаль, роки невпинно минають, і з плином часу літнім ветеранам не так вже й часто вдається бачитися із своїми фронтовими друзями та колегами, відвідувати культурні заходи.
«Сивина безжалісно торкається волосся ветеранів, але окрилена музикою та віршами душа, як в молоді роки, злітає птахом в небо, ввись!» — завзято резюмував Федір Іванович Малєнков, 97-річний ветеран, пройшовши війну від Києва до переможеного Берліну.

По завершенню свята, гостей чекало стилізоване частування, як своєрідна «подорож у молоді роки» та цікаве знайомство із відбудованими інтер’єрами легендарного 112-річного «Шоколадного будинку».

Святкова подія, організована Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього» стала черговим заходом у низці добрих справ, подарувавши незабутні спогади літнім ветеранам, справжнім героям, відважно та самовіддано виборовшим свободу та незалежність людства у далекому 1945-у році.