семейная фотография

афиша выставки семейно фотографии

Шановні добродії, пані та панове,
Ще раз всій чемно запрошую на відкриття першої експерементальної виставки сімейної фотографії, яка поки що з доброї волі великої і славної сім’ї Алименків розташувалася на благодійній основі в Києві, по вул. Фрунзе, 102 в приміщенні КОНДУКТОР ПАБ.

Відкриття дискуссійного клубу, на якому спробуємо шукати шляхи розвитку цього жанру, відбудеться 20 січня 2013 року в 14-00.

Запрошені преса і телебачення. Тому прекрасній половині можна вдягати прикраси, робити зачіски і т.д. і т.п. Нам чоловікам легше. Светра натягнув, чоботи взув і вже красавец….

Вхід вільний. Але місця можуть бути зайняті, тому раджу прийти трохи раніше.
Кожний може обирати собі столика, тобто кімнатку фотомастра.
Замовлення буде приймати офіціянт, але ми за то не відповідаємо. Хто замовляє — той і розраховується. Попереджую зразу. Ціни там дуже демократичні (повний обід коштує 35 гривень) і кухня чудова. Тому вдома можна не їсти і дати дружині спокій.

Виставка буде висіти міцяць, після чого маємо надію екпонувати її в іншому місці і вже маємо пропозиції. Таким чином хто не встигне завтра — може прийти з друзями потім, попити пивка (доречі там найкращий в місті Guinness, я люблю вживати його з копченим салом:)

Благодійну акцію благословив

єпископ Обухівський, вікарій Київської єпархії, намісник Київського Свято-Троїцького Іонинського чоловічого монастиря, голова Синодального відділу у справах молоді Української Православної Церкви, головний редактор журналу Отрок

єпископ Іона

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Ваша почта не будет опубликована