Де в Києві можна гарно відсвяткувати весілля або іншу урочистість? Реальні фото! Співвідношення ціна/якість

 

Не кожен день ми відзначаємо події в ресторанах. А вже до організації весілля люди завжди підходять дуже серйозно. Завше дуже хочеться, щоб весілля було одне і останнє! Репетиції тут не доречні. Пред’являючи високі вимоги до проведення весільного банкету організатори весілля довго вибирають заклад, який відповідав би їхнім побажанням.

І як здорово, коли побажання збігаються з реальними пропозиціями на даному ринку послуг.

Не знаю як і кому, але особисто мені здалося, що всі, хто був присутній на весіллі Тамари і Олексія залишилися дуже задоволені організацією весілля в ресторані «Старий боцман» Київ, вул. Срібнокільська, 11,  тел..044 570 96 68, 044 574 80 17  сайт http://botsman.net/

Затишний інтер’єр та дружня домашня обстановка з шикарно приготовленими по-домашньому стравами, ненав’язливі, дружелюбні, дуже приємні, тактовні, ввічливі офіціанті і адміністратор Дмитро, приємна музика і грамотний тамада Олег Ющенко oleg_tamada@ukr.net  тел. 067-448-08-22 створили дійсно справжнє сімейне свято.

Як це здорово, коли люди, що займаються організацією самого світлого і щирого події в житті будь-якої людини, люблять свою роботу і вміють її робити на десятку з плюсом!

Тепер я буду обов’язково радити цей затишний ресторан та організаторів весілля своїм знайомим і друзям! Те саме той випадок, коли розвіюється міф, про те, що весілля – це дорого і не для всіх!

Удачі і любові всім, хто вносить у наше життя свята! І хай допоможе вам Бог!

Всі розміщені фото абсолютно реальні і їх можна скачати!

Добавить комментарий

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free! Sonic Run: Internet Search Engine Google+ sitexpert.org СВАДЬБА Яндекс.Метрика