Депутатське голосування – як акт гвалтування. Як голосували за уповноваженого з прав людини

24 квітня 2012 року Партія Регіонів започаткувала абсолютно новий спосіб таємного голосування. Це сталося під час затвердження кандидатури Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Більшого цинізму годі було чекати. Кожний депутат ПОВИНЕН БУВ РАНІШЕ ЧИМ ОПУСТИТИ БЮЛЕТЕНЬ В УРНУ ОБОВЯЗКОВО ВІДЗВІТУВАТИ ЗА КОГО ВІН ПРОГОЛОСУВАВ.

Я не є юристом і політологом, але що таке таємниця думаю знає кожний і кожний дивлячись на ці фото може переконатися в тому, що при голосуванні відбулося грубе порушення законодавства тими, хто саме написав ці закони на користь того, хто повинен буде захищати наші з вами права. І те як відбувалися ці вибори переконало мене, що звичайним людям годі чекати якоїсь совісті народних обранців, що під час майбутніх виборів будуть обов’язково застосовані брудні технології.

Головний диригент Партії регіонів М.Чечетов перед камерами журналістів заявив: «Ми не стидаємося показувати, як ми голосуємо. Наше голосування не є таємним і це найбільший прояв демократії». Після особисто показав всім присутнім журналістам як саме треба голосувати депутатам (дивись фото). Майже всі депутати, які прийняли участь у головуванні зробили так само. Перед тим, як вкинути бюлетень в урну вони демонстративно показували його представникам владної більшості та журналістам, щоб останні мали змогу зафіксувати за кого саме проголосував той чи інший депутат. Це було зроблено саме задля того, щоб унеможливити факт голосування депутатом проти кандидатури В.Лутківської.

В кімнату для підрахунку голосів заходили і виходили невідомі мені особи, в руках яких були товсті журнали. Що було там всередині залишається тільки здогадуватися.

Я стверджую і довожу це за допомогою фото, що таємниця голосування, як передбачає це чинне законодавство була порушена. А отже, за здоровим глуздом результати такого голосування повинні бути скасовані. Та чи це комусь потрібно???

Те, що подібні технології будуть використовуватися під час виборів у Верховну Раду ні в мене ні в моїх знайомих сумніву не має.  Це сталося в день, коли ми як православні поминаємо померлих. Те, що сьогодні демократія повністю вмерла сумнівів немає також.

Розмовляючи в стінах Парламенту з колегами журналістами я жахнувся факту, що на вибори 2012 року збираються більше ніж 70% сьогоднішніх нардепів від Партії Регіонів. Подивіться як вони голосують і дотримуються законодавства. Абсолютно таким же чином вони будуть потім ставити вас в позу і не виконають жодного свого зобов’язання.

Вибирайте самі кого ви хочете бачити у владі, але особисто я не можу нормально ставитися до того, хто порушує ним же встановлені норми поведінки і законодавство.

А партії влади пропоную Партії Регіонів освоїти ще один спосіб голосування – через SMS, заодно і бюджет пенсійного фонду поповнять.

А от чи хтось з опозиційних депутатів знайде в собі сили звернутися до суду про визнання цих виборів недійсними – питання. Тоді будемо бачити як опозиція розуміється на законодавстві і наскільки вона продажна.

Найнешанованіші нашим народом депутати! Спішіть записатися у майстер клас Михайла Чечетова «Новітні технології таємного голосування – покращення законодавства вже сьогодні».

 

Один комментарий.

Добавить комментарий

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов UkrNET - поисково-информационный ресурс Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free! Sonic Run: Internet Search Engine Google+ sitexpert.org СВАДЬБА Яндекс.Метрика